Aktivnosti škole: RUJAN-LISTOPAD 17.

INA 17./18.- popis učenika

⇒ studeni 2017.

⇒ listopad 2017.

Veseli tjedan zaljubljenih
Autor: Bernarda Ferderber, 16. 2. 2017.

Valentinovo u našoj školi i ove je godine dočekano s veseljem i obilježeno brojnim aktivnostima.

U ponedjeljak, 13. veljače 2017. godine voditeljica učeničke zadruge učiteljica Iva Šklebar u suradnji s učiteljicom Zrinkom Topolovčan organizirala je prigodnu radionicu na kojoj su učenice i učiteljice izrađivale ljubavne poklone koje su na dan Valentinova izložile i prodavale u našoj školi.

Sam dan Valentinova učenici su dočekali s velikim nestpljenjem. Naime, ujutro ih je posjetio ljubavni poštar koji je svakom razredu donio pisma koja su učenici ubacivali u ljubavnu kutiju koja je ispred školske knjižnice bila postavljena tjedan dana prije. Svi su s oduševljenjem čitali pisma i pjesme svojih tajnih simpatija.

U 11,00 sati uslijedila je prigodna lutkarska predstava "Velika ljubav malog miša" za učenike nižih razreda, a u izvedbi Putujućeg kazališta iz Osijeka. Mali mišići donijeli su nam zanimljivu ljubavnu priču u kojoj na kraju ipak pobijeđuje ljubav. Odlična interakcija glumaca i učenika, kao i glazbena podloga pridonijele su dinamici i ljepoti ljubavi malih mišića.

Ovaj prekrasan zaljubljeni dan upotpunio je i štand naše učeničke zadruge "Kotačica" na kojem su svi zainteresirani mogli kupiti ljubavne poklone kojima su uveselili svoje bolje polovice.

"U mjeri u kojoj ljubav u tebi raste, raste i tvoja ljepota jer ljubav je ljepota duše."
                                                                                Sveti Augustin

Veseli tjedan zaljubljenih
Autor: Bernarda Ferderber, 16. 2. 2017.

Sveti Augustin