GOSPODARENJE OTPADOM


Učenici 3. b razreda uključili su se u program natjecanja na temu gospodarenja otpadom te su tijekom ožujka marljivo izrađivali cvjetni vrt od novinskog papira. U procesu izrade koristili su različite materijale i tehnike, s naglaskom na ponovnu uporabu papira.
Kroz kreativni rad učenici su izrađivali raznolike cvjetne oblike, pritom razvijajući maštu, spretnost i osjećaj za estetiku. Aktivnosti su bile usmjerene na razumijevanje važnosti recikliranja papira te njegovog ponovnog korištenja u svakodnevnom životu.
Cilj natjecanja i provedenih aktivnosti bio je educirati učenike o važnosti pravilnog gospodarenja papirnatim otpadom, potaknuti razvoj ekološke svijesti te unaprijediti njihove kreativne vještine.

Učiteljica Tihana Maltarić

ekoskola #greenkids #recyclenow #cleanplanet #ekoninja #zerowastekids

Pročitajte još

Završetak nastave u šk. god. 2025./2026.

Završetak nastave u šk. god. 2025./2026.

Dragi učenici i poštovani roditelji, u petak, 12. lipnja 2026. godine završila je nastava u školskoj 2025./2026. godini. Učenicima želimo toplo i veselo ljeto. DOPUNSKI RAD - od 23. lipnja (utorak) PODJELA SVJEDODŽBI: 2. srpnja (četvrtak) - 8.c u 8:30 sati - 8.a,b u...

Maturalno putovanje – Seget Donji

Maturalno putovanje – Seget Donji

Maturalno putovanje održano je od 9. lipnja do 12. lipnja u Segetu Donjem. Tijekom četiri dana učenici su sudjelovali u različitim edukativnim, kulturnim i zabavnim aktivnostima. Na putu prema Segetu Donjem posjetili smo Memorijalni centar „Nikola Tesla“ u Smiljanu....

Skip to content